Ovčáček píše bestseller, název nešokuje

26.10.2018

Veřejnosti dosud utajovaná megazpráva, o které se ale v kuloárech hradu už nějakou dobu špitá za všemi rohy, je venku.

Jiří Ovčáček vydá milionový bestseller, který před Vánoci doslova zboří knižní domy. Už nyní si všichni prodejci mnou ruce, protože na tomhle zbohatne každý!

Název knihy

Název knihy je prostě pecka: 

Obsluhoval jsem českého zm*da

Pravda, je to trochu riskantní... Nicméně jak si chytřejší čtenáři jistě všimli, sám prezident už nějakou dobu připravuje pevnou půdu přesně pro takovýhle trhák století. A připomeňme: první století republiky!

Od dobře informovaného zdroje jsme se dozvěděli, že samotný název měl spoustu vulgárních variant - Příliš hlučný vyj*banec, Sráb*telé, Dopisy kr*ténovi apod. Nakonec ale pan prezident přesvědčil svého oddaného ochránce, že nejvhodnější bude použít slovo, které je moderní, má znělou fonetickou strukturu a vystihuje kontext, do kterého zapadá jako prd*l na hrnec.

Obsah knihy

Obsah knihy je samozřejmě přísně tajný. Je však logické, že o takovémhle knižním hitu těžko něco utajíte. Všechny pirátské servery si na něj brousí zuby a již nyní odtajňují úryvky vět, nebo dokonce celé pasáže. My se ovšem zachováme čestně a zveřejníme pouze názvy jednotlivých kapitol. Už ty ale stojí za velkou pozornost.

  • První část: Zrodilo se hov*do s milou tváří
  • Druhá část: Dětství v h*jzlu
  • Třetí část: Žil jsem ve sr*čkách, dokud...
  • Čtvrtá část: Haló, noviny aneb práce pro kok*ty
  • Pátá část: V Blesku to bylo na p*ču
  • Šestá část: ČSSD aneb přípravy na proj*bání Titaniku
  • Sedmá a poslední část: K*rva, to se povedlo!

Náš závěr

Už teď doufáme, že tato kniha bude mít minimálně dvě další pokračování. Život věrného a dnes již slavného Ovčáčka rozhodně nekončí a ze všech dostupných zdrojů víme, že se máme na co těšit! Je až neuvěřitelné, co dokáže jeden člověk zvládnout za svůj krátký život. Málokomu se totiž podaří projít zvráceným peklem, aby posléze získal pohádkové místo u nejvyššího ze zm*dů.


Jen tak dál! Jsme pyšní, že máme na hradě takového komorníka!Poznámka NEZBEDY: Ač se to nemusí na první pohled zdát, všechny postavy v tomto článku jsou zcela fiktivní a zmíněné události se nezakládají na realitě. Shoda jmen je čistě náhodná! A zde je moje celá omluva.