Výzva všem voličům Miloše Zemana

21.03.2020

Zdroj: Novinky.cz

Ctění voliči prezidenta Zemana,

asi se shodneme na tom, že osobnost a síla každého člověka se pozná nejlépe v těžkých podmínkách. Říká se, že když chceš poznat charakter člověka, vydej se s ním na dlouhou cestu džunglí. Teprve v zátěžových podmínkách se začnou projevovat osobnostní kvality každého z nás.

V druhé řadě si myslím, že se s vámi shodnu na tom, že současná epidemie koronaviru je přinejmenším zatěžkávací zkouškou pro nás všechny. Opravdu všechny – děti, dospělé i staré lidi, bez rozdílu!

Když probíhaly druhé prezidentské volby, velmi často jsem ve svém okolí (a ze samotných úst Miloše Zemana) slýchával jeden důležitý argument, proč volit Miloše Zemana, a nikoliv Jiřího Drahoše. Tvrdili jste nám všichni, že to je ostřílený a silný politik, který zná perfektně politické řemeslo a který rozhodně nebude jen poskokem Evropské unie a jiných západních zemí. 

Abych pravdu řekl, považoval jsem tuto vlastnost jako jednoznačnou výhodu Miloše Zemana. Jiří Drahoš opravdu nebyl zkušeným politikem a opravdu neměl takový politický přehled jako Miloš Zeman. Tento argument se mi zdál logický.

Ve chvíli, kdy byl Miloš Zeman zvolen, jsem byl zklamán. Ale přesto se ve mně skrývala malá pozitivní jiskřička naděje, která věřila, že Miloš Zeman přes své sprosté, arogantní a pomstychtivé výlevy bude v jádru a skrytu dělat věci ve prospěch české společnosti.

Jenomže jak čas plyne a dostáváme do této těžké situace, marně hledám vašeho silného a ostříleného člověka, který bravurně ovládá své řemeslo a vede každý den svůj národ přes naši historickou zatěžkávací zkoušku... 

Kde je? Kde je ten zkušený a ostřílený politický vůdce? Prosím ukažte mi vlastnosti Miloše Zemana, které mi nyní dokážou, že jsem se já s Jiřím Drahošem mýlil a Vy jste byli ti, co měli pravdu? Je v tuto chvíli sebemenší věc, kterou nám v této krizové situaci předvedl Miloš Zeman, a Jiří Drahoš by to nesvedl?

Já vidím v jediné televizní nahrávce (za celý měsíc!) podřízeného člověka, který v první řadě děkuje komunistické Číně za dodané roušky. Opomíjí však jednoznačný fakt, že právě Čína díky své nadutosti a neschopnosti tento koronavir pustila z uzdy a těžce zaspala s jeho zabráněním po celém světě.

Vidím zapšklého člověka, který místo, aby hned na začátku svého jediného projevu do nebe vynesl lékaře, sestřičky, hasiče a všechny obětavé lidi, kteří si musí šít vlastní roušky, si v druhé řadě vyrovnává účty s opozicí, "pražskou kavárnou", novináři a divadelním principálem (který to pravda přehnal).

Vidím unaveného člověka, který by měl hrdě držet prapor našeho národa a povzbuzovat jeho sebevědomí a vůli každý den. 

Teď silného člověka potřebujeme jako sůl!!!

Tak mi prosím povězte: KDE JE VÁŠ SILNÝ POLITIK – MILOŠ ZEMAN ??!

Děkuji!