Přináším výsledky

Vytvořil jsem 100+ unikátních projektů s reálnými výsledky.

Chytlavé texty, unikátní kreativa a důraz na logiku prodeje jsou vizitkou všech mých klientů.


S Tomášem jsme spolupracovali na textaci našeho nového webu. Jsem maximálně spokojený, texty jsou originální, mají v sobě jiskru a i sekce jako "Aktuality" pořád odkazují na naše služby. Termínově bylo vše dle dohody a komunikace byla rychlá. Rozhodně doporučuji!

Daniel Bartizal, Skupina ELYN

S panem Nezbedou spolupracujeme již na několika projektech. Každý projekt je jiný. Do každého projektu se dokáže vcítit a vyzdvihnout přesně to, co je potřeba. Jako bonus pokládám naprosto bezproblémovou komunikaci a plnění slibů ve formě termínů.

Karolina Spielmannová, Frontman s.r.o.

Hledal jsem copywritera, který bude spolehlivý, odevzdá kvalitní práci, dodá vše v termínu. Dostal jsem vše výše uvedené a k tomu: 1) Upravené UX a nástřel grafiky webu spolu s copy; 2) Nápady, které nás při tvorbě struktury webu nenapadly; 3) Maximální ochotu a vstřícnost. Tomáše doporučuji a určitě se na něj v budoucnu znovu obrátím.

Danny Bauer, Socials.cz

Ani zde nevím co napsat přesně tak, aby to vyznělo tak skvěle, jak bych si přála. A přesně proto jsem oslovila pana Nezbedu, který neustále doručuje perfektní texty, které dělají dojem a radost nejen nám, ale i našim zákazníkům. Rychlé a spolehlivé jednání je milým bonusem spolupráce. Můžu jen doporučit. :-)

Martina Marková, Gymio.cz

Tomáš je profík. Umí se vcítit do klienta/firmy a navrhnout takové řešení webu, které dobře popíše, co firma nabízí, a současně je srozumitelné a příjemné pro návštěvníky webu. Díky za spolupráci.

Honza Jirmus, Simopt s.r.o.

Moc děkuji za skvělou spolupráci na přípravě textů na web pro naší společnost. S texty jsem moc spokojena a stejně tak s rychlostí a formou spolupráce. Doporučuji dále a těším se na další spolupráci v budoucnosti.

Tereza Sahulová, JennPro s.r.o.

Tomáš odvádí perfektní práci napříč různorodou problematikou. Dodržuje termíny a jeho komunikace se zákazníkem by měla být příkladem pro ostatní copywritery.Jediné, co mě mrzí je, že jsem na Tomáše nenatrefila dřív!

Karolina Scharfen, Hydra Consulting LLC

Super přístup, spolupracovali jsme na našem firemním webu. Velká spokojenost a vřele doporučuji.

Karel Ambro, Nastav.IT

Ahoj Tome. Chtěl bych ti dát na vědomí, že tvůj redesign mého webu, včetně textů, je již aktivní a funguje skvěle. Cítím, že mám větší páku při rozhodování potenciálních klientů proti konkurenci. Proto bych ti chtěl moc poděkovat za spolupráci.

Jiří Juráček, Fotograf JiriJuracek.cz

V mém oboru (tvorba videí) je důležité se také odlišit od ostatní konkurence, to byl další můj požadavek na výběr copywritera. Tomáš byl k dispozici pokaždé, když jsem potřeboval něco poupravit či dořešit. Copywriting od Tomáše doporučuju všem, kteří potřebují webovou prezentaci s kvalitním textovým obsahem. Zpětná vazba od mých klientů, kteří můj web chválili pro jeho přehlednost a atraktivitu, je toho důkazem.

Michal Niepřej, Videokameraman

Tomáš odvedl při tvorbě mého firemního webu vynikající práci a komunikace s ním byla naprosto bezproblémová. Je to profesionál, který své práci rozumí a dokázal mi poradit tak, aby uspokojil jednak mé požadavky, tak i potřeby mých zákazníků. Díky 👍

Tomáš Novák, Baron Tábor s.r.o. 

Potřeboval jsem pomoci s texty a neuměl jsem vyjádřit a popsat proces mého fungování. Je těžké sám sobě dělat texty. A Pan Tomáš mi napsal texty celkem rychle a popsal mé služby hlavně lidsky. Tak doporučuji! A děkuji za spolupráci určitě se na Vás obrátím znovu!

Georg Arabasz

Spolupráce s Tomášem byla moc fajn. Chtěli jsme zlepšit stav našich firemních nástěnek - aby informace k lidem byly psané lidsky, srozumitelně. Aby informace byly stručné, jasné, konkrétní. A to se podařilo. Jeho jiný úhel pohledu, člověka, který žije mimo firmu, byl velice přínosný a posunul nás o kus dál. Pokud budete chtít pomoc s firemním FB profilem - s tvorbou obsahu, nebo jak srozumitelně napsat text, neváhejte se na Tomáše obrátit. Doporučuji.

Kristýna Plánská, Greiner Perfoam GmbH

Potřeboval jsem pomoci s texty na mé osobní webové stránky. A jsem moc rád, že jsem narazil na Tomáše. Nejen, že texty kompletně předělal, ale vymyslel i celkovou grafiku webu. Spolupráce s ním byla velice příjemná a profesionální, mohu ho jen doporučit a věřím, že s ním nespolupracuji naposledy.

Ondřej Klicpera, Realitní Makléř

S Tomášem spolupracujeme už poměrně dlouho pro nejrůznější klienty ve všech možných oborech. Spolupráce s ním je příjemná a je vidět, že je to profesionál. Získávám od něj nejen kvalitní prodejní texty, ale navíc překračuje svůj obor do UX, SEO a obchodní strategie. Dokáže se přizpůsobit našim záměrům a plní termíny. Pokud bych měl doporučit profíka v copywritingu, byl by to rozhodně Tomáš.

Jan Zavřel, Elekolobezka.cz

Tomáš mi dělal web, všechno proběhlo přesně tak, jak jsme si domluvili a výsledek super, doporučuji. 👌

Jakub Kupka, HypoPortal

S Tomášem jsem měl tu čest spolupracovat na copy pro jednoho z mých klientů a musím říci, že se to vyvedlo na 100 %. Já spokojený a klient též. Určitě to nebyla naše poslední spolupráce.

Vojtěch Machek, Finex Media s.r.o.